Test Mutfağında Gül Tüm Gün

233 kez görüntülendi

Test Mutfağında Gül Tüm Gün

Bu hafta 42 Burners takımı pembe, şampanya, elma şarabı ve hatta cin, votka ve tekila tadımı yapıyor.

Haftalık dizimizle, test mutfağımız olan 42 Burners’ın dünyasında neler olduğunu öğrenin.

 

Rosé, yaz suları takma adı olabilir, ancak 42 Burners takımı bu yıl erken bir başlangıç ​​yapıyor ve bunun yerine tost kaynağını kullanıyor. Moët & Chandon şarap imalatçısı Marie-Christine Osselin geçtiğimiz günlerde test mutfağında bir şampanya şarabı tadımı yaptı, dört farklı şarapla gıda editörlerini aldı: amiral gemisi Imperial Rosé, 2009 Grand Vintage Rosé, Nectar Impérial Rosé ve Ice Impérial Rosé.

Osselin, Şampanya’nın tatma sırasında hala bir şarap gibi muamele edilmesi gerektiğini açıkladı – burnunuzu cama koyun ve ağzınızdan geçirin. O, herkesi efervesansa sığınmak, baloncukların boyutunu hissetmek ve şarabın dokusunu değerlendirmek için teşvik etti. Şampanya Şampanyası’nı yemekle eşleştirirken, şarabın tatlılığını düşünmek önemlidir. “Yemeğinizde şeker seviyesini, meyvelerinizi ve çiçek aromasını ortaya çıkarmak için şarabınızdaki şeker seviyesine bağlamanız gerekiyor.

ABD’de, tatlılar genellikle, Nektar Impérial gibi bir demi için mantıklı olan fakat bir brut veya ekstra brüt olmayan herhangi bir Şampanya ile eşleştirilir, ”diyor Osselin.

En şaşırtıcı teklif kesinlikle buz ile keyiflendirilmiş bir Şampanya olan Ice Impérial Rosé idi. Greg’in hemen tepkisi “öğle yemeği yiyen bayanlardı”, ama görünüşe göre dünyadaki birçok insan, aşklarını kayaların üzerinde içiyordu (Osselin bize Paris’in en şık şehirlerinde bile olduğunu garanti etti). Düzenli bir bardak şampanyaya buz eklerseniz, tüm aromaları kaybedersiniz ve ürünü tamamen değiştirirsiniz. Bu nedenle Moët & Chandon, “buz ekleyene kadar mükemmel bir dengesizlik” ortaya koydu. “Kırmızı meyve ifadesi için tazelik veya çilek için nane gibi, şarabınızda sevdiğiniz bir hissi geliştirmek için taze meyve veya otlar ile garnitür yapabilirsiniz. 42 Burners favori bir hoşgeldin acı notu ekledi bir greyfurt dilim oldu. .

Rosé alanında tek bir yenilik olan buzun eklenmesi söz konusu değildir: Pembe şarabın popülaritesi, teneke kutulardaki gülü (gülü düşünerek köpüklü suyla buluşur), gül şarabıve hatta rosé cin, votka ve tekila verir . Test mutfağı kısa süre önce bir tatma gerçekleştirdi ve her ürünün ne kadar azı, ilham veren şaraba benzediğine şaşırdı. Ama bu, kendi başlarına eğlenceli olmadıkları anlamına gelmiyordu.

Shacksbury’nin , yerel Vermont Marquette üzüm kabuklarında fermantasyondan iki ay sonra yaşlanan hoş bir tart konserve rosé elma suyu, açık hava eğlencesi için harika olurdu. Bir diğer önemli nokta ise , Riley ve Lindsay’in tonik su ya da likör formunda (belki de St. Germain, Cin ve Erik Kokteyli’nde ) birlikte yaşayabileceğini düşündüğü tatlı bir meyveye sahip olan Wolffer Estate’in cinidir . Görünüşe göre bütün enkarnasyonlarındaki yaz suyu en büyük mevsimine sahip olmaya hazırlanıyor!

Test Mutfağında Gül Tüm Gün Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

*

Yukar k