Sevgililer Günü İçin El İşi Hediyeler

605 kez görüntülendi

Sevgililer Günü İçin El İşi Hediyeler

sevgililer-gunu-icin-el-isi-hediyeler

Sevgililer günü, kökü Roma efsanelerine kadar dayanan ve 1500 yıldan daha fazla süredir kutlanan romantik bir tatil. Modern zamanın sevgililer günü adetleri genelde arkadaşlara ya da sevgililere hediyelik eşya ve ya kart verme şeklindedir. Diğer özel günlerden ziyade sevgililer gününde hediye olarak küçük, gönülden el yapımı hediyeler çok daha popülerdir; şanslısınız ki listenizdeki herkes için temalı, eğlenceli el yapımı sevgililer günü hediyeleri bulunmaktadır.

sevgililer-gunu-hediyesi-el-yapimi

Resim Çerçevesi

Kalp şeklindeki şekerleri sert bir yapıştırıcı ile aldığınız tahta resim çerçevesine yapıştırın. Şekerlerin sıkıca yapıştığından emin olmak için en az bir saat kadar kurumalarını bekleyin. Çerçevenin içini ise hediye etmeden önce romantik ve duygusal bir resimle süsleyin.

Şekerden Takılar

Kalp şeklindeki çekerlerin ortasında iğne ucuyla bir delik açın. Bu delikli şekerler sevgililer günü için bilezik, halhal, kolye hatta küpe yapımında bile kullanılabilir. Boncuk taneleriyle kombine edildiği zaman ortaya uzun süre kullanılabilecek takılar çıkmaktadır.

Kokulu Çantalar

Renk tonları pembe, kırmızı ve beyaz arasında değişen birkaç saten el çantası alın veya dikin. Çantaların içini kuru çiçekler, gül yaprakları, potpuri ve birkaç kurutulmuş tarçın kabuğu ile doldurun. Daha güçlü bir koku için, çantayı kapatıp bağlamadan önce birkaç damla esans yağı damlatın. Hediyenin alıcıları giysilerine ve birtakım eşyalarına hoş koku sinmesi için bu eşyaları şifonyerlerde, giysi raflarında ve dolaplarında bulundurabilirler.

Sevgililer Günü İçin El İşi Hediyeler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

*

Yukar k