Kız Arkadaştan Ayrılmanın Yolları

384 kez görüntülendi

Kız Arkadaştan Ayrılmanın Yolları

kiz-arkadastan-ayrilmanin-yollari

Bir ilişkinin devam etmesi için iki tarafın da yeteri kadar çaba harcaması gerekir. Uzun ömürlü ve sağlıklı bir ilişkinin formülü budur. Ancak bazen öyle bir zaman gelir ki hiçbir şey yolunda gitmez. Ne yapsanız da çare etmez ve bu şekilde bir ilişkiye devam etmek pek de iyi bir karar olmaz. Ne kadar zor olsa da ayrılmak en iyisi olur. Her erkeğin bilmesi gereken şey ayrılma isteğinin nasıl anlaşılacağıdır. Eğer fikirleriniz ve düşünme açınız kız arkadaşınızınkiyle ters düşmeye başladıysa veya artık onunla hiçbir şey paylaşmak istemiyorsanız artık bu ilişkinin devam etmesinin de bir anlamı yok demektir. Elbette ki onca zamandır birlikte olduğunuz, birçok şey paylaştığınız kız arkadaşınızdan ayrılmak o kadar da kolay değildir. Ancak eğer bu konuda kararlıysanız yapacak başka bir şey de yoktur.Sizlere bu konuda yardımcı olması için aşağıdaki ipuçlarına bir göz atsanız iyi edersiniz.

kiz-arkadastan-ayrilmanin-yollari2

Ayrılırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey kız arkadaşınızı kırmadan ayrılmanın bir yolunu bulmaktır. Ne kadar uğraşırsanız uğraşın yine de üzülecek ve kırılacaktır, ancak bunu en aza indirmeye çalışarak durumu biraz yumuşatabilirsiniz.

Öncelikle ona neden ayrılmak istediğinizi anlatın. Bunu yaparken dürüst olun. Kesinlikle bahaneler aramayın ve en azından yaşadığınız ilişkiye ve kız arkadaşınıza saygı duymak adına yalan söylemeyin. Bunu yaparken bizzat yapın ve telefonla ya da mesaj atarak ayrılmayın. Aksi halde karşınızdaki kişiyi çok fazla üzen ve aynı zamanda da kızdıran bir durum ortaya çıkacaktır.

Ayrılacağınız yeri de özenle seçin. Çok kalabalık yerler bunun için uygun olmayacaktır. Daha önceden beraber geldiğiniz sesiz sakin bir yer bunun için uygundur. Kız arkadaşınızı eleştirmeyin ya da hatalarını yüzüne vurmayın. Eğer iyi bir şekilde ayrılmak istiyorsanız bu şarttır. Sakin olun ve kesinlikle sinirlenip sesinizi yükseltmeyin. Kız arkadaşınız sinirlense de siz bu halinizi koruyun.

Çok yumuşak bir ses tonuyla hoşunuza gitmeyen yönlerinden art niyet beslemeden bahsedebilirsiniz. Ancak çok fazla üstüne gitmeyin. Eğer bu şekilde davranırsanız kız arkadaşınızla iyi bir şekilde yollarınızı ayırmanız mümkün olacaktır.

 

Kız Arkadaştan Ayrılmanın Yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

*

Yukar k