Bob Harper’ın Kilo Vermek İçin En İyi İpuçları (Karbonhidrat Dahil!)

172 kez görüntülendi

Bob Harper’ın Kilo Vermek İçin En İyi İpuçları (Karbonhidrat Dahil!)

En iyi eğitmen Bob Harper gibi yemek ister misin? En iyi diyet ipuçlarını görün, neden karbonhidratın kötü olmadığını ve yemek yediği tipik gününün neye benzediğini düşünüyor.

Sonunda hepimiz hemfikir olabiliriz: karbonhidratlar kötülük değildir! Bob Harper’ın yeni kitabı The Super Carb Diet’de ünlü fitness antrenörü, EatingWell’in uzun zamandır tanık olduğumuz bir şeyi tekrarlıyor. Bu karbonhidratı kesmek değil, doğru tipte sağlıklı karbonhidrat seçmektir. Süper Carb Diyet süper ve Harper “carbage,” Kan şekeri başak ve Beslenme açısından sizin için çok yapmayın rafine karbonhidrat ve şeker türünü dubs karbonhidrat hangi karbonhidrat kapsar. Harper’ın karbonhidrat yeme yaklaşımı, geçen yıl ölümcül kalp krizi geçirmesinden beri değişti . Fakat yeni yemek tarzı – daha çok Akdeniz tarzı bir diyet -Yemek için en sağlıklı yollardan biri. İnsana kendinden daha sağlıklı yemek yemeye, diyetinde ve egzersiz rutinindeki yenilikler ve tipik bir günün neye benzediğine dair en iyi tavsiyelerinden birini istemiştik. Onun cevaplarını aşağıya bakın.

Kaçırmayın: Ön ve Sonrası Atıştırmalıklar için Bob Harper’ın En İyi Seçtikleri

Birisine daha sağlıklı bir tavsiyede bulunmaya başlamış olsaydınız, bu ne olurdu?

“İlk söyleyeceğim şey, önce diyetlerine göre değişecek tek bir şey seçmektir. Çok fazla değişiklik çok yakında olabilir ve bununla daha az karşılaşabilirsiniz. Bir şey seçin ve yavaş yavaş diğer değişiklikleri dahil edin. ”

İlgili: Bu yıl daha sağlıklı yapmak için bir değişiklik

Tipik bir yemek günü sizin için neye benziyor?

 

Sabahları yoga dersim ya da CrossFit antrenmanımdan sonra ilk yemeğimi yememe eğilimindeyim. Daha sonra ilk yemeğimi taze meyveleri ve bir çay kaşığı fındık tereyağı olan bir yağsız Yunan yoğurdu olacak. fazladan meyveler o yemek için herhangi bir sebzeleri eklemek olası değilim çünkü öğle yemeği genellikle biber ve tavuk bol olan bir BÜYÜK salata olacak.bir avokado çeyrek katacak ve balzamik sirke kullanacağım. Yemeklerimi, KESİMİ SEVİYORUM! Bazı sebzeleri kızartır ve kahverengi pirinç üzerine koyarım. Proteinim muhtemelen beyaz balık veya tavuk göğsü olacak, bazen de TÜM sebzeye ve tohuma gideceğim. patlıcan bonfile yapmak (favorilerimden biri).

Neden insanlar karbonhidrat yemeye çok korkuyorlar?

“Karbonhidratlar bu kadar uzun bir süredir bu kadar kötü bir rap almışlar. Bazı diyetler sayesinde insanlar karbonhidrat alımını büyük ölçüde azalttığınızda sonuçları çabucak görebileceğinizi fark ettiler. Sorun şu ki, sürdürülmesi çok zor.” Dengeyi tabağınıza geri koymak ve tüm makro besinleri doğru miktarda yemek.

Süper karbonhidrat ve “carbage” arasındaki fark nedir?

“Süper karbonhidratlar, vücuda mükemmel bir yakıt kaynağı olarak hareket eden ve daha yavaş bir sindirim sürecine sahip olan, lif yoğun karbonhidratlardır. Çöp, kan sistemine kolayca taşınan ve hızlı bir şekilde daha fazla isteyen ve böylece daha fazla istemenizi sağlayan daha şekerli karbonhidratlardır. Bu birçok insanın başına gelir. Kilo vermeye çalışırken boş kalori asla iyi bir şey değildir. ”

Kaçırmayın: Kompleks Karbonhidrat Nedir?

Denetlemede “çöp” hakkında ne hissediyorsunuz?

“Umudum, planıma bağlı kaldığınızda, bu tip yiyecekleri isteme olasılığınız daha az olacaktır çünkü vücudunuzun ihtiyaç duyduğu şeyi alması için iklimlendiriyorsunuz ve karşılığında bedeninizden istediğinizi elde edersiniz. gerçekçi ve hiç kimsenin mükemmel olmadığını biliyorum ve biliyorum ki hayatımda hiç kraker yok. Ama bazen kurallar iyi bir şey olabilir. ”

Kalp krizi geçirdiğinden beri gıda ve diyet konusundaki inançlarınız nasıl değişti?

“Bu benim kalp krizinden beri benim diyet geldiğinde vicdan bir sürü yaptık. Ben gibi benim makro besinleri dengeleme bulduk , Süper Carb Diyet bir bulunan gıdalar kullanarak bir vurgu ile Akdeniz tarzı diyet vardır benim için çok faydalı oldu. ”

İlgili: Akdeniz Diyeti Neden Sağlıklı?

Kalp krizi geçirdiğinizden beri egzersiz rutininiz ve felsefeniz nasıl değişti?

“Kendimi hiç olmadığı kadar kendimden daha kolay. Yoga ve meditasyon benim yapılacaklar listesinin en üstünde ve günlerimde gülleri durdurmak ve koklamak için zaman buluyorum. Hayat geçicidir ve hepimiz bu kadar yakalanabiliriz gündüz vakti kadar… Şehrimdeki köpeklerimi gezdiğimde ve sadece hepsini aldığımda hayat için yepyeni bir minnettarlık buldum. Yine CrossFit yapıyorum ama farklı bir yaklaşıma sahibim. ” Artık süper yüksek yoğunluklarda çalışmak istemiyorum. Çalıştığımda nabzımı tutmak istediğimi biliyorum ve bundan kaçmıyorum. ”

Çok yönlü bir diyet yapmanın ve düzenli egzersiz yapmanın yanı sıra başka neler yapıyorsunuz ve sağlıklı olmayı öneriyorsunuz?

“Bunu yeterince vurgulayamıyorum … STRESİNİZİ YÖNETMELİSİNİZ! Stres yönetimi kesinlikle sağlıklı bir yaşam tarzının anahtarıdır. Stresinizi yönetirken gün içinde daha iyi yiyecek seçimleri yapmanız daha olasıdır çünkü siz kazandınız”. Stresi yönetmek de gününüzün önceliklendirilmesinde yardımcı olabilir, böylece spor salonuna gitmek için zamanınızı bulmanız daha olasıdır. Kendinizi en iyi şekilde ele almakla ilgilidir. ”

Bob Harper’ın Kilo Vermek İçin En İyi İpuçları (Karbonhidrat Dahil!) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

*

Yukar k